Wyjątkowe tkaniny oraz piękny wygląd.

POKROWCE

STOP ROZTOCZOM

PUROTEX.

Tkaniny impregnowane Purotex używają mikrokapsułek, które zawierają specjalne probiotyki. Probiotyki te są w 100% naturalnym lekarstwem na alergizujące substancje zaburzające sen. Dzięki tarciu między ciałem a materacem lub poduszką mikrokapsułki pękają i zaczynają się rozmnażać. Następnie absorbują wilgoć i zaczynają czyścić odchody roztoczy, zawierające różne alergeny, które mogą powodować reakcje alergiczne i astmę. Pokrowiec z tej tkaniny można prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.
NATURALNA CELULOZA

TENCEL.

Wysokiej jakości dzianina składająca się z włókien celulozowych pozyskiwanych z drewna, całkowicie ulegających degradacji. W dotyku jest delikatna jak jedwab a zarazem bardzo mocna. Nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej skóry, gwarantuje naturalne chłodzenie, hamuje rozwój bakterii. W pochłanianiu wilgoci jest o 50% skuteczniejsza od bawełny, szybko ją absorbując i uwalniając jej nadmiar do atmosfery. Dzianina Tencel jest odporna na zagniecenia, można ją prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.
WŁÓKNA ALOESU

ALOE VERA.

Wysokiej jakości tkanina szczególnie miękka i przyjazna dla skóry. Zawarte włókna aloesu regulują wilgotność i leczą oparzenia. Aloesowi przypisuje się także właściwości odżywcze, energetyczne, bakteriobójcze, grzybobójcze i odpornościowe. Pokrowiec z tej tkaniny można prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.
POCHŁANIA WILGOĆ

COOLPLUS.

Wilgoć rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego opracowano specjalny splot włókien, które bardzo szybko transportują wilgoć na powierzchnię tkaniny, następnie krople wilgoci są rozpraszane na maksymalnie dużej powierzchni, dzięki czemu bardzo szybko zostaje ona odparowana z powierzchni tkaniny, a nasza skóra pozostaje bardziej sucha i chłodna, tkanina nie przylega do ciała. Pokrowiec z tej tkaniny można prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.