DOSTAWA

Zapewniamy darmową dostawę Twojego materaca!

W całej Polsce dostarczymy do Ciebie materac za darmo! Na terenie Warszawy oraz w jej najbliższych okolicach wykorzystujemy transport własny. Natomiast w pozostałej części Polski korzystamy z wyspecjalizowanej firmy kurierskiej SUUS Logistics. Dodatkowo, u nas możesz zapewnić sobie usługę wnoszenia – wystarczy, że dodasz ją w ostatnim kroku finalizowania zamówienia.

1. Zamówione towary dostarczymy do Ciebie (lub na wskazany w zamówieniu adres) przez nasz system dostawczy lub za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej.

2. Realizacja potwierdzonego zamówienia wynosi przeważnie od 2-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (i jest uzależniona od stanów magazynowych – posiadania danego modelu, w przypadku łóżek termin ten wynosi od 4 do 6 tygodni).

3. W szczególnym wypadku, czyli zdarzeń losowych niezależnych od nas, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni roboczych, a w przypadku złych warunków pogodowych uniemożliwiających dystrybucję logistyczną towarów – do 30 dni roboczych.

4. W przypadku wydłużenia terminu realizacji zamówienia,  zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z Klientem indywidualnie.

5. Pamiętaj, że kurier ze względu na gabaryty i wagę paczki nie ma obowiązku wniesienia jej do mieszkania. Z tego względu usługa wniesienia jest dodatkowo płatna.

6. Śledzenie przesyłki jest możliwe po wpisaniu numeru listu przewozowego na stronie danej firmy kurierskiej. Numer listu przewozowego oraz link do strony Track & Trace wysyłany jest pocztą elektroniczną niezwłocznie po odebraniu paczki przez kuriera.

7. Koszt dostawy, w przypadku innych produktów niż materace, ponosi Kupujący. Zostanie on automatycznie doliczony podczas składania zamówienia.

8. Towary dostarczane są wyłącznie na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej.