1. Zamówione towary dostarczane są do klienta (na wskazany w zamówieniu adres) za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich.

2. Realizacja potwierdzonego zamówienia odbywa się w ciągu 2-5 dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie i jest uzależniona od stanów magazynowych – posiadania danego modelu. Przez czas realizacji należy rozumieć czas od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, do momentu nadania przesyłki przez firmę MERITA.

3. W szczególnym wypadku, czyli zdarzeń losowych niezależnych od nas, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni roboczych, a w przypadku złych warunków pogodowych uniemożliwiających dystrybucję logistyczną towarów – do 30 dni roboczych.

4. W przypadku wydłużenia terminu realizacji zamówienia, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

5. Kurier ze względu na gabaryty i wagę paczki nie ma obowiązku wniesienia jej do mieszkania.

6. Śledzenie przesyłki jest możliwe po wpisaniu numeru listu przewozowego na stronie danej firmy kurierskiej. Numer listu przewozowego oraz link do strony Track & Trace wysyłany jest pocztą elektroniczną niezwłocznie po odebraniu paczki przez kuriera.

7. Koszt dostawy ponosi Kupujący. Zostanie on automatycznie doliczony podczas składania zamówienia.

8. Towary dostarczane są wyłącznie na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej.