Witaj na stronie Merita - Materace Warszawa

01. O naszej firmie

Merita to producent materacy, oferujemy ortopedyczne materace do spania, w tym materace lateksowe.

Firma Merita powstała w 1990 roku, od początku działając w branży artykułów wyposażenia domu. Pierwsze lata pracy, oparte na dystrybucji importowanych z Włoch materacy, zaowocowały gruntownym poznaniem specyfiki produktu oraz oczekiwań klientów na naszym rynku, tak aby w 1994 r., w oparciu o sprawdzone technologie, uruchomić ich produkcję w Polsce.

Od tego czasu stale rozwijamy swoje produkty poprzez zastosowanie coraz nowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wysokiej jakości surowców i materiałów spełniających unijne wymagania.

Aleksander Szarkowski – Współwłaściciel

Witaj na stronie Merita - Materace Warszawa

02. Rozwijamy design i wykonanie

Sklep z materacami w Warszawie

Naszymi dostawcami są od lat uznawane firmy kooperujące z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami materacy.

Staramy się wdrażać rozwiązania, które stawiają na unikatowość naszych materaców.

Nasza marka już od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza wysokiej jakości produkty oraz meble, dzięki którym sypialnie w domach naszych klientów zachwycają pięknym wyglądem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Praga to miejsce, w którym zaczęła się nasza przygoda z biznesem, jednak dziś działamy w skali całego kraju. Nasze łóżka do sypialni oraz materace możecie nabyć poprzez nasz sklep internetowy. Gwarantujemy bezpieczną i wygodną transakcję oraz natychmiastową realizację zamówienia. Materace Merita – najlepsze łóżka i materace na rynku.

Witaj na stronie Merita - Materace Warszawa

03. Referencje uznanych miejsc

Uznana marka w Warszawie i całej Polsce.

Zostaliśmy niejednokrotnie docenieni przez ośrodki rehabilitacyjne lub wysokiej jakości hotele. Staramy się sprostać najwyższym oczekiwaniom i podejmujemy się niestandardowych rozwiązań.