Witaj na stronie Materace Merita

01. O naszej firmie

Merita to polski producent wysokiej jakości materacy.

Firma Merita powstała w 1990 roku, od początku działając w branży artykułów wyposażenia domu. Pierwsze lata pracy, oparte na dystrybucji importowanych z Włoch materacy, zaowocowały gruntownym poznaniem specyfiki produktu oraz oczekiwań klientów na naszym rynku, tak aby w 1994 r., w oparciu o sprawdzone technologie, uruchomić ich produkcję w Polsce.

Od tego czasu stale rozwijamy swoje produkty poprzez zastosowanie coraz nowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wysokiej jakości surowców i materiałów spełniających unijne wymagania.

Aleksander Szarkowski – Współwłaściciel

By lepiej się spało...

02. Rozwijamy design i wykonanie

Sklep z materacami w Warszawie

Naszymi dostawcami od lat są uznane firmy kooperujące z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami materaców.

Staramy się wdrażać rozwiązania, które stawiają na unikatowość naszych materaców.

Nasza marka już od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza wysokiej jakości produkty oraz meble, dzięki którym sypialnie w domach naszych klientów zachwycają pięknym wyglądem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Praga Południe to miejsce, w którym zaczęła się nasza przygoda z biznesem, jednak dziś działamy w skali całego kraju, a nawet czasem i poza. Nasze łóżka do sypialni oraz materace możecie nabyć poprzez sklep internetowy lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Gwarantujemy bezpieczną i wygodną transakcję oraz natychmiastową realizację zamówienia.
Materace Merita – najlepsze materace i łóżka na rynku.

Zaufali nam...

03. Referencje i opinie uznanych miejsc o Materacach Merita

Uznana marka w Warszawie i całej Polsce.

Zostaliśmy niejednokrotnie docenieni przez ośrodki rehabilitacyjne lub wysokiej jakości hotele. Staramy się sprostać najwyższym oczekiwaniom i podejmujemy się niestandardowych rozwiązań.